biglover-gel

Big Lover Gel – Recenzie a skúsenosti zákazníkov. Naozaj funguje?

biglover-gelBig Lover Gél sa stal najpredávanejším produktom na mužské sexuálne problémy na Slovensku v roku 2020. Čo stojí za jeho úspechom? Je to najmä z dôvodu, že problémy ako nedostatočná veľkosť penisu, slaba výdrž, a problémy s erekciou trápia čoraz viac mužov, a to aj v nižšom veku. Kedže sú to veľmi intímne problémy, mužom sa o nich často nechce rozprávať s doktorom alebo špecialistom – a tak hľadajú riešenie na internete. Podobných prípravkov existuje množstvo, no ľahko zistíte, ktorý naozaj funguje – a to vďaka recenziám a skúsenostiam zákazníkov, ktorý ho už vyskúšali.

Iba dnes -50% zľava na BigLover gél pre našich čitateľov magazínu renesance.sk. Zľavu nájdete na odkaze renesance.sk/biglover-gel-zlava50

Zľava 50% na BigLover tu!

 

Čo je vlastne Big Lover, a aké má učínky?

 

Big lover je účinný a bezpečný prípravok ( na vonkajšie použitie ), ktorý násobne zlepší Váš sexuálny život. Konkrétne účinky :

 • zväčšenie penisu
 • predĺženie pohlavného styku ( dlhšia výdrž )
 • pevnejšia a dlhodobá erekcia ( vydrží aj po tom, ako dosiahnete orgazmus )

Zväčšenie penisu 

Na stránkach produktu biglover nie je konkrétne napísané, o akú veľku dĺžku a hrúbku sa zväčší Váš pohlavný orgán, a to z dôvodu, že je každý organizmus iný. Rovnako tak závisí od toho či ho pravidelne užívate, či pijete alkohol, alebo fajčíte. Celková životospráva veľmi ovplyvňuje výsledky – na to treba pamätať.

 1. Zdravý životný štýl – zväčšenie o 3 – 7cm, v priemere do 1-2 týždňov
 2. Príležitostný alkohol, cigarety, nezdravá strava a málo pohybu – zväčšenie o 2 – 6cm, v priemere do 1-3 týždňov

Ako môžete vidieť, rozdiely nie sú až tak závratné, no predsa len sú. Preto by ste mali zvážiť aspoň počas užívania zmenu životosprávy, aby ste dosiahli čo najväčší efekt.

uzivanie-davkovanie-pouzivanie

Predĺženie pohlavného styku

Gél big lover taktiež pomôže predĺžiť pohlavný styk. Stáva sa to v priemere až 67% mužov, že nevydržia viac ako 5 minút. To môže veľmi znížiť sexuálne sebavedomie, aj budúci záujem žien. Pravidelne užívanie gélu zaručí, že vydržíte 2-3x dlhšie, ako obvykle. Na rozdiel od zväčšenia, tento účinok je viditeľný už po prvých 2-3 dňoch od začiatku užívania.

Navrhovaná recenzia : germixil

Pevnejšia a dlhodobá erekcia

Bez tvrdej erekcie by bolo zbytočné mať veľké prirodzenie a dlhú výdrž. Naštastie gél pôsobí aj na túto oblasť. Nefunguje to tak, že po nanesení Vám ihneď ztvrdne, ale napomáha lepšej cirkulácií krvy. Vďaka tomu sa Vám postaví vždy, keď to bude potrebné. Rovnako tak erekcia vydrží dlhšie, a môžete mať aj 3-4 “kolá” za sebou. Nezmekne Vám, a vy budete mať stále výdrž a chuť na sex.

big-lover

Aké je zloženie big lover?

 

Na to aby bol BigLover voľne predajný ( bez lekárskeho predpisu ), je potrebné aby mal kvalifikované a schválene zloženie. To všetko spĺňa, a vďaka tomu je bezpečný, a voľnopredajný. Pozrime sa bližšie na jeho zloženie.

 1. Výťažky z Aloe Barbadensis – chráni steny tepien, čo napomáha prívodu krvi do penisu
 2. Výťažky z acmella spilantes – dodáva pružnosť, a podporuje neustálu obnovu kožných buniek
 3. Olej z mäty priepornej – má chladiaci účinok, a zvyšuje trvanie sexuálneho styku
 4. Olej Ylang-Ylanga – vyhladzuje a hydratuje pokožku, napomáha rastu a zväčšeniu penisu
 5. Extrakt citróna – poskytuje silnú a dlhotrvajúcu erekciu
 6. Afrodiziakum – zväčšuje sexuálnu túžbu a chuť u žien aj u mužov

Recenzie, názory a skúsenosti s Big Lover

 

Iba dnes -50% zľava na BigLover gél pre našich čitateľov magazínu renesance.sk. Zľavu nájdete na odkaze renesance.sk/biglover-gel-zlava50

Zľava 50% na BigLover tu!

 

Prešli sme komentáre, fóra, a blogy, kde sa diskutuje o účinkoch big lover gélu, a zhromaždili sme najobjektívnejšie recenzie.

big-lover-recenzia recenzie-biglover biglovergel komentare-skusenosti nazory gel-penis-zvacsenie recenzie-na-gel big-lover-gel

Iba dnes -50% zľava na BigLover gél pre našich čitateľov magazínu renesance.sk. Zľavu nájdete na odkaze renesance.sk/biglover-gel-zlava50

Zľava 50% na BigLover tu!

Big Lover

39
9.1

Účinnosť

9.6/10

Cena

9.1/10

Doručenie

7.6/10

Bezpečnosť

10.0/10

2 názory na “Big Lover Gel – Recenzie a skúsenosti zákazníkov. Naozaj funguje?”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *