Cardiline recenzie a skúsenosti zákazníkov. Cena lieku v lekárni.

Vysoký krvný tlak je jednou z najbežnejších chorôb modernej doby. Takmer 20% svetovej populácie ním trpí priamo a šokujúce je, že väčšina o tom ani nevie. Ak už mnoho rokov trpíte vysokým krvným tlakom alebo chcete len zistiť, či patríte medzi tých nešťastných, pokračujte v čítaní a nájdite riešenie svojho problému.

Čokoľvek nad 130/80 sa považuje za vysoký krvný tlak, známy tiež ako hypertenzia. Medzi bežné príznaky hypertenzie patria okrem zjavného merania krvného tlaku aj bolesti hlavy, chronická únava, nadmerné opuchy a potenie, ako aj bolesti na hrudníku.

Bežnou metódou na zmiernenie príznakov hypertenzie sú predpísané syntetické lieky. Existuje však aj iná cesta?

Príčina vysokého krvného tlaku

Podľa WHO je to viac ako 40% najčastejších príčin smrti následky srdcového infarktu. A viete, čo je najčastejšou príčinou infarktu? Uhádli ste, vysoký krvný tlak. V tiesnivých 89% prípadov vedie hypertenzia k infarktu.

Aj keď sú niektorí ľudia geneticky náchylnejší na hypertenziu, ochorenie sa u nich rozvinie hlavne kvôli faktorom životného štýlu. Cigarety, alkohol, zlá strava a rozhodujúci faktor, stres sú všetky hlavné príčiny vysokého krvného tlaku. Iste, môžete regulovať svoje stravovacie návyky a ukončiť všetky zlé návyky, ale stresu sa v dnešnej spoločnosti a spôsobe života jednoducho nedá vyhnúť. Ak ste vyskúšali všetko a váš tlakomer tieto nízke číslice jednoducho neukáže, skúste dať Cardiline horúco!

Špeciálne pre našich čitateľov pripravil výrobca zľavu -50% na prvú objednávku! Stačí kliknúť na renesance.sk/zlava50cardiline49493 a vyplniť objednávku

* Platí iba pre prvú objednávku. Zľavu nie je možné kombinovať a je neprenosná. Platí iba pre prvých 20 zákazníkov, ktorí používajú náš odkaz

Zloženie Cardiline

Cardline je prírodný doplnok výživy s vysoko účinným zložením. Nižšie taktiež nájdete recenzie, skúsenosti a komentáre od zákazníkov. Tu sú všetky ingrediencie, ktoré nájdete v Cardiline:

Koreň žihľavy – je veľmi populárny kvôli mnohým výhodám. Poskytuje veľa výživných látok, ako je niekoľko druhov vitamínov, minerálov, tukov, aminokyselín, polyfenolov a pigmentov. Väčšina z týchto živín pôsobí ako antioxidanty, a preto vás chráni pred voľnými radikálmi, ktoré ničia choroby v tele a spomaľujú proces starnutia. Medzi všetky veľké výhody, ktoré tieto živiny poskytujú, patrí koreň žihľavy skvelým prírodným liekom na hypertenziu. Pomáha pri tvorbe oxidu dusnatého, ktorý naštartuje proces vazodilatácie, rozšírenia krvných ciev a zníženia krvného tlaku.

Listy hlohu – spolu s vitamínmi B a C je hloh známy pre svoje flavonoidy, ktoré pôsobia ako silné antioxidanty a chránia vaše ohnisko a cievy. Pomáha tiež relaxovať krvné cievy a tým znižovať krvný tlak. Listy hlohu sa používajú na liečbu iných stavov spojených s ochorením vysokého krvného tlaku, ako je vysoký cholesterol a všeobecné bolesti na hrudníku.

Koreň valeriány lekárskej – je známy predovšetkým pre svoje upokojujúce vlastnosti a možno ste už o ňom počuli, pokiaľ ide o prírodné lieky na stres alebo nespavosť. Pretože vysoký krvný tlak je väčšinou spôsobený hektickým a stresujúcim životným štýlom, je táto silná rastlina kľúčovým faktorom pri znižovaní vášho tlaku. Konkrétnejšie, kyseliny a antioxidanty nachádzajúce sa v koreni valeriány lekárskej pomáhajú udržiavať správnu hladinu serotonínu, neurotransmiteru zodpovedného za reakciu na stresové situácie.

Riboflavín – je členom rodiny vitamínov B a možno ste o ňom počuli pod menom B2. Jeho hlavnou úlohou je vytvárať energiu metabolizáciou sacharidov, bielkovín a tukov. Pretože riboflavín je jedným z vitamínov zodpovedných za spracovanie živín, nedostatok môže viesť k mnohým vážnym problémom. Mnoho výskumov uskutočňovaných na pacientoch, ktorí majú enzým MTHFR spojený s hypertenziou, ukázalo, že suplementácia riboflavínom významne zlepšila hladinu krvného tlaku.

Cobalamin – najslávnejší z B, vitamín B12. Nachádza sa väčšinou v potravinách, ktoré obsahujú živočíšne bielkoviny, a je zodpovedný za produkciu červených krviniek a za celkové zdravie mozgu. Nedostatok kobalamínu vedie k hmle, únave, chudnutiu … a hlavne k vysokému krvnému tlaku. Pri nedostatku vitamínu B12 sa červené krvinky neobvykle zväčšujú a majú ťažkosti s prechodom cez cievy. To zvyšuje tlak a srdce a spôsobuje hypertenziu.

Tiamín – tiež člen rodiny B, známy ako B1. U ľudí s hypertenziou sú hladiny tiamínu takmer vždy znížené. Pretože srdce a krvné cievy zápasia s čerpaním krvi, tiamín sa čoraz viac vstrebáva. Tiamín normalizuje metabolizmus lipidov a sacharidov, zlepšuje prácu srdcového svalu a spomaľuje proces starnutia krvných ciev. Z tohto dôvodu je dôležité užívať ho navyše vo forme doplnkov výživy, ako je napríklad Cardiline.

Pyridoxín – rovnako ako mnoho ďalších z rodiny B komplexov, pyridoxín, tiež známy ako vitamín B6, je zodpovedný za metabolizáciu aminokyselín, lipidov a glukózy. Pyridoxín, tiež známy ako B6. pomáha znižovať tlak na cievy, zvyšuje produkciu serotonínu a zlepšuje stresovú reakciu srdca.

Užívanie a dávkovanie Cardiline

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov užívajte jednu pilulku Cardilne dvakrát denne. Odporúča sa užívať Cardiline každý deň v rovnakom čase, najlepšie po jedle bohatom na živiny. Rovnako ako v čomkoľvek v živote, musíte byť vytrvalí. Účinky začnete vidieť už po niekoľkých dňoch, ale pre dlhodobý efekt sa tohto prírodného doplnku výživy držte tri mesiace.

Pretože je jeho zloženie úplne prirodzené, nemal by mať žiadne interakcie s vašimi pravidelnými tabletkami na hypertenziu alebo inými tabletkami, ktoré užívate. Napriek tomu je vždy vhodné poradiť sa s lekárom.

Účinky a efekty Cardiline

Cardiline je len prírodný doplnok výživy, ale časom by mohol úplne nahradiť váš bežný liek na hypertenziu, ako je tomu u mnohých spokojných pacientov. Ľudia všetkých vekových skupín a závažnosti stavu popísali Cardiline ako revolučný, novú životnú fázu, úplnú stratu príznakov vysokého krvného tlaku …

cardiline-ucinky

Cardiline pracuje v troch fázach:

Obnova krvného tlaku – po prvé, stabilizuje krvný tlak na primeranú úroveň.
Reguluje krv a cievy – normalizuje srdcovú frekvenciu, zloženie a viskozita krvi znižuje hypertrofiu srdca a krvných ciev.
Chráni – A nakoniec, čo je najdôležitejšie, zabraňuje súčasným a ďalším aterosklerotickým zmenám v srdcových cievach a chráni pred infarktom a mozgovými príhodami.

V roku 2018 uskutočnil Národný srdcový inštitút klinické skúšky Cardilinu. Štúdie sa zúčastnilo 221 ľudí rôzneho veku, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom:

98% RESPONDENTI – Stabilizácia tlaku v rozmedzí 130/80 v prvých hodinách po prijatí.
97% RESPONDENTOV – Všetky príznaky hypertenzie ustúpili po prvých dvoch týždňoch liečby.
82% RESPONDENTOV – Všimli sme si absenciu hypertenzie po prvých troch dňoch prijatia.

Dá sa tiež bezpečne povedať, že s Cardiline nie sú žiadne vedľajšie účinky. Pred uvedením na trh sa uskutočnil rozsiahly výskum na ľudských subjektoch a nikto neuviedol žiadne vedľajšie účinky.

Aká je cena Cardiline, a je v lekárni?

Keďže Cardiline sa predáva výhradne cez internet, nenájdete ho v tradičnej lekárni. Výrobca sa rozhodol predávať výrobok výlučne prostredníctvom svojej webovej stránky, aby zabránil falšovaniu a zaistil nízku cenu. Cena sa líši podľa toho, či v súčasnosti prebiehajú nejaké akcie alebo zľavy.

Špeciálne pre našich čitateľov pripravil výrobca zľavu -50% na prvú objednávku! Stačí kliknúť na renesance.sk/zlava50cardiline49493 a vyplniť objednávku

* Platí iba pre prvú objednávku. Zľavu nie je možné kombinovať a je neprenosná. Platí iba pre prvých 20 zákazníkov, ktorí používajú náš odkaz

Objednávka, doručenie a platba

Objednávanie je veľmi jednoduché. Kliknutím na odkaz vyššie získate zľavu -50%. Potom vyplňte meno a telefónne číslo. Do niekoľkých minút vám zavolá pracovník call centra a dokončí s vami objednávku. Hovor trvá iba pár minút a je veľmi diskrétny. Vo výzve len uvediete svoju doručovaciu adresu, potvrdíte objednávku alebo sa dozviete viac o produkte.

Dodanie

Štandardne poštou alebo kuriérom. Dodanie do 2 – 5 dní. Balík je diskrétne zabalený, takže dopravca ani nikto nebude poznať obsah balenia

Platba

Platiť môžete na dobierku alebo priamo cez internet.

Cardiline

39
9

Účinnosť

9.7/10

Bezpečnosť

10.0/10

Doručenie

8.5/10

Cena

7.9/10

Objednávka

8.7/10

4 názory na “Cardiline recenzie a skúsenosti zákazníkov. Cena lieku v lekárni.”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *