GGbet recenzia. Výhody a nevýhody. Oplatí sa používať?

Existuje veľa vyhradených webových stránok pre stávkovanie na esports, ale služba stávkovania na eSports GGBet sa nedávno ukázala ako veľmi obľúbená medzi fanúšikmi esportových turnajov CSGO a Dota 2. Naše hodnotenie GGBet sa podrobne zameria na súčasné trhy GGbet, ktoré môžete získať pri stávkovaní na eSport, a uvidíme, ako sa ich kurzy porovnajú s niektorými vážne veľkými webmi o stávkovaní na eSport.

Stávková služba GGBet existuje iba od roku 2019, ale maltská značka stávkovania na esporty zriadila ľahko použiteľnú webovú stránku, ktorá ponúka šance na veľa esportov ako LoL, Dota 2 a Overwatch. Táto značka tiež ponúka kurzy na športové stávky, kasínové hry a dokonca aj praktickú spravodajskú službu, vďaka ktorej môžete na GGbet získavať tipy na stávky na CSGO.

V našom prehľade GGBet preskúmame všetko od licencovania značky až po ich akceptované spôsoby platby, aby sme zistili, či sú vhodné pre vaše stávkové potreby. A tiež sa podrobne pozrieme na ich aktuálny uvítací bonus, aby ste vedeli, čo musíte urobiť s promo kódom GGBet.

Ako sa zaregistrovať na GGbet?

Bez ohľadu na to, či ste fanúšikmi eSports alebo radi hráte v kasíne, musíte si najskôr vytvoriť účet. Našťastie je to veľmi plynulý a rýchly proces, ktorý bude trvať iba pár minút.

Začnite jednoduchým kliknutím na oranžové tlačidlo s názvom „Zaregistrovať sa“. Nájdete ho v pravom hornom rohu obrazovky. Po dokončení sa zobrazí malé vyskakovacie okno, kde musíte vyplniť nasledujúce informácie:

 • Užívateľské meno
 • E-mail
 • Heslo
 • Mena
Nakoniec si pozorne prečítajte spoločné pravidlá, pravidlá stávkovania a pravidlá ochrany osobných údajov. Keď ste pripravení, dokončite proces registrácie kliknutím na zelené tlačidlo „Registrovať“. Pri vytváraní účtu nie je potrebné používať žiadny propagačný kód.

Platobné metódy

Je úplne pochopiteľné, že ľudia chcú vybrať a vložiť peniaze včas. Stávková kancelária spoločnosti Esports, ktorá to neposkytuje, zvyčajne nedosahuje dobré výsledky. GGBet sa však líši v tom, že ponúka širokú škálu dostupných spôsobov platby, pričom všetky sú rýchle a presné.

 • Visa
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • EcoPayz

Zákaznícka podpora má samozrejme rešpektovanú stávkovú kanceláriu Esports, ako napríklad GGBet. Otázka je, aké sú dobré?

Pre začiatočníkov, ak narazíte na nejaké problémy na ich stránkach, môžete ich kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. K dispozícii je tiež možnosť online podpory, ktorá je k dispozícii nepretržite! Tím sa venuje pomoci ľuďom a ich čo najlepšiemu zážitku.

Výhody a nevýhody ggbet

 • Špecializuje sa na tipovanie esportov
 • K dispozícii pre veľa krajín
 • Spoľahlivá zákaznícka podpora nepretržite
 • Vkladajte pomocou skinov alebo bitcoinu
 • Dobrý stream a livebet rozhranie

Nevýhodou je, že nie je možné stávovať z USA a z Veľkej Británie

Druhy stávok

Keď navštívite web GG.BET a otvoríte stávkový trh, v pravej časti obrazovky uvidíte online stávkový tiket. V ňom umiestnite svoje stávky a rozhodnete sa, či pôjdete s jednoduchým alebo expresným typom tiketu.

Akonáhle sa začne zápas, môžete staviť aj v hre. Napríklad, ak sledujete zápas CS: GO, ktorý sa už začal, môžete staviť na druhé výsledky mapy, znevýhodnenia, či tím skončí s víťaznou sériou desiatich kôl alebo či teroristi v každom kole umiestnia bombu. .

A keď už sme v CS; GO, stačí spomenúť, že GG.BET má pravdepodobne najširšiu škálu trhov s veľmi populárnou hrou, ktorá je na ich stránkach k dispozícii.

Automaty a okamžité hry

Okrem toho, že GG.BET umožňuje svojmu hráčovi zapojiť sa do tipovania esportov, prevádzkuje aj online automaty a hry Insta. Medzi najobľúbenejšie automaty na webe patria Fruit Zen, Sugar Pop, Sin City Nights, After Night Falls, Joker Poker, Gypsy Rose, Bonus Poker, Under the Bed a európsky a americký blackjack.

Všetky sloty dostupné na tomto webe je možné hrať za peniaze alebo zadarmo. Ak ste v automatoch nováčikom a chcete len zažiť nejaké vzrušenie predtým, ako vsadíte svoje peniaze, môžete zvoliť možnosť Demo a všetky automaty si môžete vyskúšať zadarmo.

Okrem automatov existujú aj tri populárne hry Insta, ktoré si môžete zahrať na tomto webe. Sú nimi High Striker, Roll the Dice a veľmi vzrušujúci Courier Sweeper.

Zaujímavosťou hier Insta je skutočnosť, že všetky majú štandardnú možnosť vrátenia peňazí, ktorú môžete získať, ak máte šťastie. GG.BET dokonca ponúka svojim hráčom možnosť získať ďalšie peniaze späť plus možnosť počas niektorých propagačných období počas roka.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *