gratorama

Gratorama registrácia, bonusy + recenzie

Gratorama je overené a veľmi dobre známe online kasíno, ktoré pôsobí aj na Slovensku. Dnes sa pozrieme ako prebieha registrácia, aké má gratorama bonusy – ale najmä aké sú s týmto kasínom skúsenosti a recenzie. Aktuálne má táto herňa viacero bonusov vo forme free spinov, registračné bonusy a podobne. Zhnieme si či je výhodné tu hrať, a taktiež ako prebieha výber peňazí z tohto kasína.

Ako sa zaregistrovať?

 

Registrácia na gratorama je veľmi jednoduchá.

1.Krok

V prvom kroku vyplníte email, vašu prezývku a heslo, ktorým sa budete prihlasovať. Odkliknete “I agree to the User Agreement and Privacy policy” – čo znamená že súhlasíte z podmienkami herne. Následne je odkliknuté “I would like to receive exclusive bonus offers” – čo znamená že Vám gratorama občas pošle na email bonusy, alebo free spiny, takže určite odporúčame toto pole ponechať odkliknuté. Následne kliknete na tlačíko “Next”.


Zaregistrujte sa cez nasledujúci odkaz, a získajte 7€ zadarmo + 100% bonus z prvého vkladu.

Zaregistrovať, a získať 7€ + 100% bonus

 


 

gratorama-registracia-krok1

 

2. Krok

V ďaľšom kroku vyplníte Vaše údaje. Tými je meno a priezvisko, pohlavie, dátum narodenia ( pre overenie či máte minimálne 18 rokov ), a Vaša adresa + telefónne číslo.

registracia-krok2

 

3. Krok

V prípade že Váš počítač / zariadenie nemá aktivovaný flash player, vyskočí Vám vyskakovacie okno, aby ste si ho aktivovali. Kliknete na “Continue” a v hornom rohu kliknete na “Allow” alebo “Povoliť”

flash

 

4. Krok

Úspešne ste sa zaregistrovali, a ste v herni gratorama. Teraz si môžete vybrať, či chcete hrať za virtuálne, alebo reálne peniaze. Ak zvolíte hrať za reálne peniaze, alebo anglicky ( “Real Money”), získate okamžite 7 spinov zadarmo.

koniec-registracie

 

Prihlásenie prebieha rovnako na tej istej webstránke. Stačí zadať Vašu prezývku a heslo, ktoré ste zvolili pri registrácií do gratorama kasína.

 

Ako vložiť peniaze / depozit?

 

Po úspešnej registrácií môžte využiť bonusy, a taktiež vložiť peniaze – urobiť depozit. Ako na to si detailne ukážeme v tejto časi recenzie kasína gratorama. V ľavom dolnom rohu nájdete tlačidlo “Deposit”. Pod ním je tlačidlo “Cashout” – čo znamená výber peňazí. Túto možnosť si prejdeme v ďaľšej časi recenzie.

1.Krok

Kliknite na tlačidlo “Deposit”. Následne Vám vyskočí okno, kde si vyberiete platobnú metódu, a sumu, ktorú chcete vložiť.

depozit-gratorama

Dostupné platobné metódy sú : Visa, Master Card, Maestro, Nettler, Skrill, PaySafeCard a cashlib. Zvoľte ktorá platobna metóda je pre Vás pohodlnejšia, a zadajte sumu, ktorú chcete vložiť.

2. Krok

Kliknite na deposit. Vaša suma bude pripísaná ihneď na Váš hráčsky účet.

 

Gratorama bonusy, free spiny, a kupón

 

Gratorama aktuálne poskytuje viacero bonusov ako pre nových hráčov, tak aj pre tých, čo využívajú gratorama kasíno pravidelne. Bonusy môžme rozdeliť na registračný bonus, samostatný bonus, bonus kód, a free spins ( otočenia zadarmo ).


Bonus 1

100% násobok Vášho prvého vkladu

  • vložíte 50€, a získate ďaľších 50€ ako bonus!
  • platí iba pre nových hráčov, ktorý sa zaregistrujú cez odkaz nižšie
Zaregistrovať, a získať 100% bonus

Bonus 2 

7 € zadarmo, ihneď po registrácií

  • Podmienkou je 40x wagering otočenie
  • Minimálny vklad: € 10
  • Maximálny vklad: ak užívateľ nie je overený, jednorazový maximálny vklad je 300 €
    po overení používateľa je maximálny jednorazový vklad 2 000 €
  • platí iba pre nových hráčov, ktorý sa zaregistrujú cez odkaz nižšie
Zaregistrovať, a získať 7€ bonus

Gratorama recenzie a skúsenosti

 

Našli sme mnoho recenzií a skúsenosti hráčov s týmto kasínom, najmä na fórach a blogoch, kde jednotlivý hráči píšu svoje skúsenosti. Vybrali sme tie najhodnotnejšie recenzie, aby ste si mohli vytvoriť objektívny názor na gratoramu. Začnime teda od skúseností.


Peter Z.:

recenzia

Hrám na Gratorame už 2 mesiace, má oveľa lepšie bonusy ako klasické slovenské online kasína. S výberom tiež nie je problém, iba to trocha dlho trvá, ale penaize vždy pošlú


 

Dodatočné informácie

 

Dali sme dohromady najčastejšie otázky ohľadom kasína gratorama, a napísali sme ich do prehľadných bodov ( FAQ ), tak, by ste čo najrýchlejšie našli svoju odpoveď.


Ako vybrať peniaze z gratorama?

Ak Vás zaujíma ako prebieha gratorama výber peňazí, nemusíte sa v ničom obmedzovať. Vašu vyhranú sumu si môžte zaslať priamo na svoj bankový účet, alebo niektorú z internetových peňaženiek ( napríklad skrill )


Je registrácia zadarmo?

Áno, registrácia na gratorama je zadarmo. Navyše získate bonus 7€ + 100% z prvého vkladu. Pre viac informácií odporúčame prečítať sekciu bonusy


Aké sú Vaše skúsenosti s gratorama? Napíšte nám do komentárov!

 

Zaregistrovať, a získať 7€ + 100% bonus

Gratorama

0.00
9.6

Bonusy

9.5/10

Vklad

9.5/10

Výber

10.0/10

Hry

9.5/10

3 názory na “Gratorama registrácia, bonusy + recenzie”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *