Hondrostrong recenzia, zloženie, cena v lekárni + skúsenosti

hondrostrong

Hondrostrong netreba zvlášť predstavovať, kedže ide o veľmi populárny produkt na Slovensku aj v celej európe. Dnes bude venovaná recenzia práve tomuto produktu na bolesti kĺbov a svalov. Je dostupný vo viacerých formách, a to napríklad ako krém, gél, masť alebo vo forme tabliet. Pre zhrnutie :

 

 • hondrostrong krém
 • hondrostrong forte gel
 • hondrostrong tabletky alebo masť

Všetky formy obsahujú rovnaké zloženie a účinné látky. Je to iba z dôvodu preferencií jednotlivých zákazníkov, a o pohodlnosti aplikácie. Bližšie sa pozrieme na cenu, účinky a možnosti ako ho objednať. Kedže sa jedná o výživový doplnok, zistíme či je dostupný ako v kamennej lekárni, tak v online obchode ( eshop ) ako napríklad dr. max. Poďme teda bez zbytočného naťahovania k dôležitým informáciam, ktoré Vás zaujímajú.

 

Zloženie

Zložky v hondrostrong ( balenie 50 ml ) sa extra nelíšia od konkurenčných produktov na kĺby, kedže používa rovnaké prírodné zložky. Obsahuje rôzne extrakty, výťažky z plodín, a jednu špeciálnu prísadu. Vďaka nej je tak účinný, a naozaj pomáha od bolesti. Taktiež má patentovanú technológiu ARTROREVIVAL™ , ktorou nedisponuje žiadny iný prípravok na slovenskom trhu ( sk ). Aké je teda konkrétne zloženie hondrostrong?

 

hondrostrong-zlozenie
 • extrakt z pagaštanu
 • extrakt z červenej papriky
 • olej z mäty priepornej
 • eukalyptový olej
 • mentol a gáfor

Ingrediencie sú namiešané v optimálnom množstve, a každá z nich pôsobí na inú špecifickú časť kĺbov a svalov. Vďaka tomu dosiahnete optimálny výsledok, a uľaví sa Vám od bolesti. Extrakty napomáhajú v regenerácií, zatiaľ čo nasýtené oleje prispievajú k rýchlej úľave ( rovnako ako je to u artrovex ). Zloženie je 100% prírodné, takže sa prispôsobí Vášmu organizmu, a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom uživaní hondrostrongu.

 

Pozor! Špeciálna akcia pre našich čitateľov.

Prvých 15 z Vás získa 50% zľavu na Hondrostrong.

Stačí kliknúť na odkaz https://www.renesance.sk/hondrocream15

 

Aké sú účinky. Naozaj funguje?

 

Už v predchádzajúcej časti, kde sme podrobne rozoberali zloženie hondrostrong, sme načrtli jeho účinky. Spomenuli sme, že je ho možné – dokonca odporúčané užívať pravidelne pre čo najdlhší účinok. Funguje nezávisle na veku, alebo Vašom aktuálnom zdravotnom stave. Samozrejme že bolesti svalových partií, alebo kĺbov postihuju najmä staršiu časť obyvateľstva. Napriek tomu nie je jeho užívanie obmedzené vekom. Aká je teda naozaj jeho účinnosť?

 

 • Obnovuje tkanivo poškodených kĺbov
 • Zastavuje akútnu bolesť už do pár minút
 • Vracia pohyblivosť kĺbov do 2 týždňov
 • Na mikroúrovni podporuje regeneráciu

Najväčší benefit je práve v prvom bode, ktorým je obnova tkaniva poškodených kĺbov. Tento proces začína okamžite už po prvom užití, a prebieha aj následne, ak už produkt neužívate. Ďaľšou neodmysliteľnou výhodou je zástava akútnej bolesti už do pár minút. Takže sa už viac nemusíte trápiť, a čakať kým gél alebo masť konečne zaberie. Hondrostrong účinkuje okamžite po aplikácií, a vy sa vďaka tomu môžte venovať svojim koníčkom a rodine. Recenzia na hondrostrong v češtine tu

 

Zľava -50% na HondroStrong tu!

 

Konkrétne skúsenosti a prípady účinkov si bližšie priblížime v sekcií recenzie, kde sa pozrieme na reálne výsledky ľudí, ktorý hondrostrong už vyskúšali. Teraz však poďme na nasledujúcu časť našej recenzie, a tou je objednávka a cena.

 

funguje-ako-hondro-strong

 

Hondrostrong cena, a ako ho objednať?

 

Pri taktom účinnom produkte Vás určite bude zaujímať jeho cena. Kedže prípravky v tejto kategórií sú väčšinou veľmi drahé ( máme na mysli tie, ktoré naozaj fungujú ). Pozrieme sa bližšie aj na celý objednávkový proces, kde a ako ho objednať. Dôležité informácie sú aj doprava a platba, ktoré k objednávke neodmysliteľne patria. Cena za hondrostrong krém, hondrostrong forte a tabletky je rovnaká. Jedná sa iba o rôzne formy použitia produktu.

 

Bežná cena za hondrostrong je 78 €. Je to neporovnateľne lacnejšia a rýchlejšia alternatíva ako u bežných konkurenčných produktov. Avšak pozor! Špeciálne pre čitateľov nášho magazínu renesance si hondrostrong pripravil akciu : Prvých 15 čitateľov získa -50% zľavu na prvú objednávku. Takže prvých 15 z Vás, ktorý si ho objednáte – ho máte za cenu iba 39 € !

 

Podmienky akcie :

 • zľava platí iba pre prvých 15 čitateľov
 • zľava platí iba pre prvú objednávku

 

Ako využiť akciu?

 • kliknite na tento odkaz ( https://www.renesance.sk/hondrocream15 )
 • ak pri objednávkovom formuláre vidíte cenu 39€, ste medzi prvými 15timi, a získavate zľavu
 • vyplňte Vaše meno a telefónne číslo
 • do pár minút Vás kontaktuje telefonicky pracovník hondrostrongu, a dokončí s Vami objednávku

 

Zľava -50% na HondroStrong tu!

 

Ak ste medzi našimi prvými 15 čitateľmi, ktorý si hondrostrong objednali, urýchlene vyplňte objednávkový formulár. Cena za masť hondrostrong sa už čoskoro zvýši. Už sme približne predstavili akým spôsobom funguje objednávka, a ako si ho objednať. Pozrieme sa však na celý proces detailnejšie.

 

Pozor! Špeciálna akcia pre našich čitateľov.

Prvých 15 z Vás získa 50% zľavu na Hondrostrong.

Stačí kliknúť na odkaz https://www.renesance.sk/hondrocream15

 

Ako objednať hondrostrong

 

Väčšina doplnkov stravy a produktov na kĺby a svaly sa aktuálne predáva cez internet, a to z jednoduchého dôvodu – je to lacnejšie a pohodlnejšie. Nemusíte chodiť do lekárne, čakať v rade, a platiť zbytočne drahú sumu, ktorú si prihodí lekáreň. Kúpou online ušetríte, dostanete hondrostrong rýchlejšie, a pohodlnejšie. Pozrime si teda ako funguje celý objednávkový proces v jednotlivých bodoch.

 

 1. Kliknite na oficiálnu stránku hondrostrong ( https://www.renesance.sk/hondrocream15 )
 2. Ak ste medzi našimi prvými 15timi čitateľmi, ktorý si produkt objednajú, získate 50% zľavu
 3. Zadajte Vaše meno ( napríklad Mária Nováková ) a telefónne číslo ( napríklad 0911 123 456 )
 4. Kliknite na tlačítko “Kúpiť”
 5. Do pár minút Vás kontaktuje zákaznícka podpora, ktorá s Vami dokončí objednávku, a zodpovie na všetky Vaše otázky
 6. Hotovo! Objednali ste hondrostrong

 

Zákaznícka podpora je k dispozicií každý deň ( aj cez víkendy a sviatky ). Pri objednávke vďaka tomu získate ďaľšie dôležité informácie o konkrétnom užívaní, účinkoch a ďaľších náležitostiach, ktoré Vám niesú jasné. Telefonický rozhovor je veľmi diskrétny a profesionálny, nemusíte mať obavy.

 

cena-objednat

 

Platba a doručenie

 

Platba prebieha dvoma spôsobmi, môžte si vybrať ten, ktorý Vám viac vyhovuje. Tým prvým je platba online ( cez internet ) priamo pri objednávke. Zaplatíte pomocou kreditnej karty, alebo cez systém paypal. Druhou možnosťou je platba pri prebratí balíka – platba na dobierku. Takže zaplatíte až keď bude tovar doručený domov.

 

Doručenie prebieha poštou, alebo kuriérskou službou. Väčšinou býva doručený už do 1 – 3 pracovných dní od objednávky. Môžete si ho nechať priviesť až domov – k Vašim dverám, alebo ho dať doručiť na poštu. Hondrostrong je diskrétne a bezpečne zabalený.

 

Hondrostrong recenzie, forum a skúsenosti

 

Pomaly sa dostávame k záveru nášho hodnotenia, a prichádza najdôležitejšia časť. Tou sú recenzie, skúsenosti a forum hondrostrong. Pozreli sme sa detailne ako hodnotia výsledky a celkovo produkt zákazníci, ktorý ho už vyskúšali. Pozreli sme sa na fóra, blogy a magazíny – kde ľudia diskutujú jeho účinky a svoje skúsenosti. Poďme si prejsť prvé recenzie hondrostrong.

 

Ján Vala a jeho recenzia :

hondrostrong_recenzia_jan_vala
Ján píše že bol jeden z prvých zákazníkov, ktorý si na Slovensku objednali HondroStrong

Komentáre, ktoré boli pod článkom pána Vala

komentare-hondrostrong

Komentáre na populárnom Slovenskom blogu o zdraví

Pani Marta píše :

“Vyliečila som artrózu za dva a pol týždňa, a odvtedy mám hondrostrong stále v lekárničke”

Júlia píše :

“Chcela som kúpiť tento krém v lekárni, ale tam je 3x drahší. Objednala som ho so zľavou cez internet a cítim sa lepšie.

hondrostrong-forum

 

Našli sme recenzie na hondrostrong forte, tie sme však zaradili rovnako do tejto kategórie, kedže ako sme spomínali, jedná sa o rovnaký produkt. Jediný rozdiel je jeho forma a použite – užívanie.

A aké sú Vaše skúsenosti a recenzie na hondrostrong? Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti v komentároch.

 

Výhody a nevýhody Hondrostrong-u

Poďme si v rýchlosti zrekapitulovať v čom je hondrostrong výhody, a v čom naopak nie. Dali sme dokopy to najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť o tomto produkte. Tu je zoznam kladov a záporov :

 

Výhody

 • vysoká účinnosť oproti konkurenčným gélom
 • nízka cena
 • prírodné zloženie
 • jednoduché používanie
 • jeden gél Vám vydrží 1 – 3 mesiace
 • nonstop zákaznícka podpora

 

Nevýhody

 • zľava 50% platí iba pre prvých 15 čiatateľov nášho blogu, následne je už cena vysoká

 

Pozor! Špeciálna akcia pre našich čitateľov.

Prvých 15 z Vás získa 50% zľavu na Hondrostrong.

Stačí kliknúť na odkaz https://www.renesance.sk/hondrocream15

 

Zhrnutie

 

A dostávame sa úplne na koniec našej recenzie, kde sme sa s Vami podelili o naše poznatky, informácie a skúsenosti. Veríme že sme pomohli k správnemu rozhodnutiu, a pokryli sme všetky dôležité otázky a nejasnosti.

Objednať HondroStrong

Hondrostrong

39
8.9

Účinnosť

9.0/10

Bezpečnosť

10.0/10

Cena

8.0/10

Doručenie

8.5/10

14 názorov na “Hondrostrong recenzia, zloženie, cena v lekárni + skúsenosti”

 1. Pingback: Prostero recenzia, zloženie, cena + skúsenosti - RENESANCE

 2. Pingback: Artrovex recenzia, zloženie, cena + skúsenosti - RENESANCE

 3. Pingback: Oftalmaks recenzie, účinky, cena + skúsenosti - RENESANCE

 4. Pingback: Hondrostrong forte mast. Recenze a zkušenosti - renesance

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *