PeniSizeXL naozaj funguje? Recenzia, fórum

penisizexlAk nie ste spokojný s veľkosťou Vášho prirodzenia, určite ste sa už museli stretnuť s produktom, ktorý nesie názov PeniSizeXL. Je to azda najpopulárnejší prípravok na zväčšenie penisu na Slovensku. Dnes sa bližšie pozrieme na jeho zloženie, užívanie a dávkovanie, a aké Vám dokáže priniesť efekty. Ukážeme si ako ho objednať, aká je cena, a ako prebieha doprava a doručenie penisize xl. Nemôžeme zabudnúť ani na užívateľské recenzie a skúsenosti, kedže to je to, čo potrebujete vedieť pred nákupom. Pozreli sme sa na fórum, kde diskutujú muži, ktorý chcú zväčšiť penis. Bez zbytočne dlhého úvodu sa poďme pozrieť na zloženie.

 

Prejsť na PeniSizeXL.sk

 

PeniSizeXL zloženie

 

Keď zhodnotíme zloženie penisizexl, nájdeme tu iba overené zložky, ktoré sa hojne využívajú vo všetkých podobných produktoch. Sú to výlučne prírodne látky, vďaka čomu nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Tieto zložky sú povaäčšine extrakty z bilýn a prírodných plodov. Ich kombinácia zaručuje zlepšenie krvného obehu, a regeneráciu partií, čo v našom prípade spôsobuje konečné zväčšenie penisu na požadovanú dĺžku a hrúbku. Čo sa teda skrýva v penisize xl?

penisizexl-zlozenie

 

 • Tribulus Terrestris
 • Muira Puama
 • Ženšen
 • Maca koreň
 • Damianov list
 • Sabala palma

 

Ako sami vidíte, neskrýva sa v ňom nič prevratné. Tieto zložky sú jednoducho účinné, a naozaj fungujú. Ak by ste ich mali kúpovať zvlášť, dostali by ste sa minimálne na 5x násobok sumy, a aj tak nikdy nedokážete namiešať optimálne množstvá jednotlivých prvkov tak, ako výrobca, ktorý s tým má dlhodobé skúsenosti. To by bolo zo zloženia všetko, poďme teraz na návod, ako užívať a dávkovať penisizexl.

 

Užívanie Penisizexl. Ako ho dávkovať?

 

Kedže je penisizexl vo forme tabliet ( alebo kapsulí ), užíva sa orálne.

Konkrétne užívanie :

dvakrát denne po 1 kapsule. Prvá kapsula sa má užívať asi 20 minút pred raňajkamy. Druhá kapsula by sa mala užívať približne 30 až 40 minút pred stykom. V dňoch bez sexuálnej aktivity sa má druhá kapsula užívať asi 20 minút pred jedlom. 

Ako pri všetkých doplnkoch stravy aj tu platí, že by ste nemali prekračovať odporúčané množsto dávkovania. Produkt je pravidelne testovaný nezávislými vedcami a inštitúciami – takže je 100% bezpečný. Avšak – všetkého veľa škodí.

Na druhej strane – zabezpečite aby ste penisizexl užívali čo najpravidelnejšie, ideálne každý deň. Vďaka tomu získate dlhodobý efekt, a taktiež rýchlejšie. Pravidelnosť = väčši penis vďaka penisize xl.

 

Ako funguje, a aké má efekty?

 

Ako sme načrtli v úvode, penisizexl je určený primárne na zväčšenie penisu. To znamená dĺžkou aj šírkou ( hrúbka ). Konkrétne sa nedá definovať, o aké veľké zväčšenie pôjde, kedže každý organizmus reaguje rôzne. Niektorým zákazníkom sa podarí zväčšiť penis už za týždeň o 5cm, a niekomu to trvá mesiac. Garantované je len jedno = funguje pre 98% testovaných mužov ( vzorka 1032 mužov ). Čo je dosť veľké číslo. Jediný zaručený spôsob ako zistiť konkrétnu veľkosť, je ho vyskúšať!

penisize-xl

 

Objednávka, cena a doprava

 

Penisizexl sa dá objednať výlučne cez internet. Nedá sa kúpiť v lekárni ani v kamennom obchode. Prvým dôležitým faktorom je jeho originalita – kedže kôli popularite začalo vznikať veľa napodobenín. Výrobca sa preto rozhodol ho predávať výlučne cez svoju stránku, a zaručiť tak originalitu. Taktiež, lekáreň si prihodí svoj profit, a tým sa pre Vás stáva výrobok maximálne predražený. Takže predaj cez internet má svoje výhody ( napríklad aj memeberxxl sa predáva iba online ).

 

Ako ho objednať?

 1. Prejdite na oficiálnu stránku https://sk.penisizexl.com , a kliknite na veľké červené tlačidlo “Získaj bezplatný balík” ( ku každému baleniu získavate 1 grátis! )
 2. Vyberte si množstvo, ktoré Vám vyhovuje ( Na začiatok odporúčame 2 + 1 zadarmo balenie )
 3. Vyplňte adresu doručenia a spôsob platby
 4. Do pár dní máte Penisizexl doma!

 

Aká je cena?

Základný balíček stojí 70€. Ak si však vyberiete odporúčané balenie, získate 43% zľavu, a získate 2 + 1 balenia iba za 119€. To je výnimočné dobrá cena, v porovnaní s tísíckami eur za operáciu, alebo stovkami eur za zväčšovače penisu, ktoré nefungujú.

 

Doprava a platba?

Doprava prebieha poštou alebo kuriérom. Doručenie je väčšinou do 3 – 4 pracovných dní. Doprava je ZADARMO. 

Platba za penisizexl prebieha online, alebo na dobierku.

 

Prejsť na PeniSizeXL.sk

 

Penisizexl recenzia, fórum, skúsenosti. Funguje?

 

Ako prvé si ukážeme porovnanie prípravkov na zväčšenie penisu.

penisizexl-porovnanie

Ďaľšie recenzie a fórum nájdete priamo na oficiálnej stránke produktu penisizexl. Ak sa chcete podeliť o Vaše skúsenosti, zanechajte nám komentár.

 

Prejsť na PeniSizeXL.sk

 

PeniSizeXL

70
9.2

Účinnosť

9.7/10

Cena

9.2/10

Doručenie

7.7/10

Bezpečnosť

10.0/10

6 názorov na “PeniSizeXL naozaj funguje? Recenzia, fórum”

 1. PeniSizeXL pilulky na zväčšenie penisu som začal používať pred mesiacom. Účinky boli uz po týždni a okrem väčšieho penisu som aj silnejšie orgazmy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *