Revitaprost© recenzie. Cena v lekárni + skúsenosti zákazníkov

Veľmi populárny produkt s názvom Revitaprost je už aj na Slovensku. Prostatitída je zápal prostaty, ktorý môže byť spôsobený rôznymi príčinami vrátane infekcie. Najčastejším príznakom prostatitídy je bolesť v podbrušku alebo v panve, ale môže spôsobiť aj problémy s močením, napríklad ťažkosti s močením alebo krv v moči. Liečba prostatitídy závisí od príčiny, ale často zahŕňa antibiotiká na odstránenie akejkoľvek infekcie. V niektorých prípadoch sa môžu predpísať aj protizápalové lieky, ktoré pomáhajú znížiť opuch prostaty.

Ak sa prostatitída nelieči, môže viesť k vážnejším problémom, ako je chronická bolesť alebo inkontinencia moču. V dôsledku toho je dôležité, aby ste navštívili lekára, ak máte akékoľvek príznaky, ktoré môžu súvisieť s prostatitídou. Z toho dôvodu bude dnešná recenzia o Revitaprost – prírodnom prípravku na prostatitídu.

!! Pozor !! Špeciálna zľava pre našich čitateľov. Pre prvých 10 z Vás máme zľavu -50% na prvú objednávku. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie, a zľava je Vaša.

Oficiálna stránkawww.revitaprost.sk
Názov produktuRevitaprost
SkladovanieUchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 ° C. Uchovávajte mimo dosahu detí.
DopravaKuriér, pošta
PlatbaPlatba na dobierku, platba online kartou
DostupnosťNa sklade
Recenzie89% pozitívne, 5% neutrále, 6% negatívne
Cena v lekárniNie je dostupné v lekárni

Revitaprost zloženie. Čo obsahuje?

Revitaprost sa skladá z výlučne 100% prírodných zložiek. Nižšie je uvedené kompletné zloženie. Detaily o tom, čo obsahuje sú dostupné aj na balení a v príbalovom letáku.

Tekvicové semienka

Tekvicové semená sú jedlé semená tekvice, ktoré sa zvyčajne zbierajú na jeseň. Tieto semená sa často považujú za halloweensku pochúťku, ale v skutočnosti sú výživným občerstvením plným antioxidantov, minerálov a vitamínov. Tekvicové semienka sú známe aj svojimi liečivými vlastnosťami a už stáročia sa používajú na liečbu rôznych ochorení. Dnes sa bežne používajú na zmiernenie príznakov zápalu prostaty.

Prostatitída je zápal prostaty, ktorý môže spôsobiť problémy s močením, bolesť a sexuálnu dysfunkciu. Niektoré štúdie ukázali, že výťažok z tekvicových semien môže pomôcť znížiť zápal a zlepšiť funkciu močových ciest u mužov s prostatitídou.

Okrem toho vysoký obsah antioxidantov v tekvicových semenách môže pomôcť chrániť pred poškodením buniek a posilniť celkové zdravie. Pre tých, ktorí hľadajú úplne prírodný spôsob liečby prostatitídy, môžu byť tekvicové semienka vhodné na vyskúšanie.

Ľanové semienka

Ľanové semeno je rastlina pochádzajúca z Ázie a Európy, ktorá sa v medicíne používa už tisícky rokov. Semená ľanu sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny, vlákninu a lignany (druh fytonutrientu). Všetky tieto živiny sú zdraviu prospešné, ale majú aj špecifický prínos pre zdravie mužov. Napríklad omega-3 mastné kyseliny v ľanových semenách pomáhajú zmierňovať zápaly, zatiaľ čo lignany môžu pomáhať znižovať riziko rakoviny prostaty. Okrem toho je ľanové semeno dobrým zdrojom vlákniny, ktorá je dôležitá pre udržanie zdravého tráviaceho systému.

Výťažok z palmy sabalovej

Extrakt zo sabalovej palmy je prírodný liek na prostatitídu. Extrakt zo sabalovej palmy pomáha liečiť prostatitídu tým, že znižuje zápal a zmierňuje bolesť. Okrem toho pomáha zlepšiť prietok moču a znížiť riziko infekcií močových ciest.

Ivan čaj

Ivanov čaj je bylinný čaj z listov ohnivca. Pochádza z Ruska a má dlhú históriu používania ako ľudový liek na rôzne ochorenia vrátane zápalu prostaty. Predpokladá sa, že účinnou zložkou Ivanovho čaju je zlúčenina nazývaná kvercetín, ktorá má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Predpokladá sa, že kvercetín pôsobí tak, že znižuje zápal a zlepšuje prietok krvi do prostaty. Okrem toho Ivanský čaj obsahuje aj ďalšie zlúčeniny, ktoré môžu tiež prispievať k jeho liečebným účinkom. Napríklad listy rastliny ohnivec sú bohaté na triesloviny, u ktorých sa preukázali antibakteriálne a antivírusové vlastnosti.

Účinky a efekty Revitaprost

Hlavným účinkom revitaprost je zmiernenie bolesti pri močení, a zníženie častého nutkania ísť na toaletu (najmä v nočných hodinách). Nižšie sú uvedené ďaľšie účinky a efekty.

  • zvyšuje sexuálnu aktivitu a libido
  • pôsobí ako prevencia
  • stabilizuje močenie
  • dlhodobo zlepšuje erekciu

Výsledky, ktoré môžete dosiahnuť sú individuálne, a závisia od Vášho organizmu. Všeobecne platí – čím pravidelnejšie a dlhšie budete prípravok užívať, tým lepšie výsledky dosiahnete.

Dávkovanie a užívanie

Používanie Revitaprost je veľmi jednoduché. Detailný návod je dostupný taktiež na webovej stránke predajcu. Tiež ho nájdete v príbalovom letáku, alebo priamo na balení. Odporúčaná dávka je dvakrát denne.

Časté otázky

Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Nie. Revitaprost nemá žiadne vedľajšie účinky, hlavne preto, že je čisto prírodného zloženia a pravidelne sa kontroluje. Rovnako nie je problém kombinovať ho s inými doplnkami výživy.

Ako objednať?

Ak chcete uskutočniť objednávku, kliknite na tlačidlo na tejto stránke, ktoré vás presmeruje priamo na oficiálnu webovú stránku predajcu. Potom vyplňte informácie (meno a telefónne číslo alebo adresa). Operátor vám zavolá za pár minút, a dokončí s vami objednávku. Informácie o produkte môžete získať aj počas telefonického hovoru.

Ako zaplatiť?

Platba sa uskutočňuje na dobierku alebo priamo cez internet. Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete.

Ako dlho trvá doručenie?

Priemerná doba dodania je 2 – 3 pracovné dni, v závislosti od zvoleného spôsobu prepravy. Presné informácie o dátume a čase doručenia dostanete po objednávke.

Záver

Pokryli sme všetky dôležité aspekty Revitaprostu. Je na vás, aby ste sa rozhodli urobiť niečo so súčasnou situáciou a vylepšiť svoj život tým, že získate toto revolučné riešenie prirodzenej úľavy od bolesti, ktoré poskytne nielen dlhodobé výhody, ale aj rýchle riešenie. Cena produktu je mnohonásobne nižšia, ako by mala byť, pretože chceme, aby malo prístup čo najviac ľudí, ktorí potrebujú pomoc pri zdravotných problémoch, bez finančných obmedzení alebo pochybností, ktoré im bránia v zdravom rozhodovaní. Urobte správne rozhodnutie ešte dnes a použite svoju objednávku tesne pred vypredaním zásob! Podeľte sa s nami o Vašu skúsenosť a recenzie v komentároch pod článkom.

!! Pozor !! Špeciálna zľava pre našich čitateľov. Pre prvých 10 z Vás máme zľavu -50% na prvú objednávku. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie, a zľava je Vaša.

Zdroje

https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000648/2154469/NAJEFEKTIVNEJSIE-cvicenie-pre-choru-PROSTATU–Rychlejsie-ZOTAVENIE-z-rakoviny

https://vedanadosah.cvtisr.sk/zdravie/ako-sa-mozog-moze-poucit-zprostaty/

http://www.ousa.sk/sk/odborna-verejnost/odborne-pracoviska-ousa/brachyterapia-prostaty/o-prostate

Pozrite aj https://www.renesance.sk/produkt/alfapower-extremne-rychle-naberanie-svalov-recenzie-2023/ a https://www.renesance.sk/produkt/hondrofrost/

1 názor na “Revitaprost© recenzie. Cena v lekárni + skúsenosti zákazníkov”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *