rhino-gold-gel

Rhino Gold Gél – Recenzie a skúsenosti Slovákov. Funguje?

Existuje množstvo gélov na zlepšenie sexuálneho života, no Rhino Gold Gel je iná liga. Pomáha vo všetkých oblastiach mužského sexuálneho života od veľkosti penisu, cez erekciu až po výdrž. Dnes sa pozrieme aké majú zákazníci názory, recenzie, fórum a urobíme si taktiež aj test účinnosti. Uvedieme aká je cena ( či je dostupný v lekárni, alebo na heuréke ). Prejdeme si taktiež zloženie, užívanie a návod. Bez zbytočných rečí sa poďme pozrieť bližšie na tento zázrak.

Špeciálne pre čitateľov renesance si výrobca pripravil -50% zľavu na prvú objednávku! Stačí kliknút na renesance.sk/rhino-gold-gel-50, a vyplniť objednávku

*Platí iba na prvú objednávku. Zľava sa nedá kombinovať, a je neprenosná. Platí iba pre prvých 20 zákazníkov, ktorý použíjú náš link

Čo je Rhino Gold Gel, aké ma účinky a efekty?

Pre tých čo ešte nemaju s gélom skúsenosti sa jedná o prípravok, ktorý by nemal chýbať v arzenále každého chlapa, ktorý  chce ženu uspokojiť na 100%. Pomáha pri väčšine problémov, ako je napríklad nedostatočná veľkosť penisu, slabá erekcia, krátka výdrž, prípadne veľmi rychlá ejakulácia. Toto sú všetko faktory, ktoré výrazne ovyplvňuju Vaše sexuálne výkony, a tým aj pohľad žien. Pretože ak nedokážete dostatočne uspokojiť ženu, s veľkou pravdepodobnosťou si nájde milenca, prípadne s Vami nebude mať sex.

rhino-gold-gel-ucinky

Konkrétne účinky a efekty rhino gold gel :

  • zväčšenie penisu ( dĺžka aj hrúbka ). Konkrétna veľkosť zväčšenia je individuálna.
  • zlepšenie prietoku krvy = tvrdá a dlhá erekcia
  • zvyšuje hladinu testosterónu = zlepšuje erekciu, predlžuje pohlavný styk ( vydržíte dlhšie, a môžete rýchlejšie aj po dosiahnutí orgazmu )
  • vďaka aktívnym výťažkom zlepšeuje povrch penisu, vďaka čomu má zo sexu väčší pôžitok žena, aj vy

Zloženie

Dobrá správa je, že rhino gel obsahuje iba prírodné zložky, takže nemá žiadne vedľajšie účinky, a môže sa kombinovať aj s inými prípravkami. Je na vonkajšie použitie, takže nie je problém alkohol ( ako pri tabletkách na erekciu / zväčšenie penisu ). Pozrime sa na kompletné zloženie gélu :

List damiány

Prírodné afrodiziakum, zvyšuje príťažlivosť a vytrvalosť, bráni erektilnej dysfunkcii a neplodnosti, stimuluje nervové zakončenia, zvyšuje príjemné pocity a orgazmus, zmierňuje únavu a stres, normalizuje hormonálnu rovnováhu, stabilizuje močovú sústavu.

Muira puama

Silné afrodiziakum, zvyšuje fyziologické a psychologické aspekty sexu, zvyšuje libido, zabraňuje rozvoju erektilnej dysfunkcie, zmierňuje nadmerné vzrušenie, stimuluje bunkové delenie v penise, podporuje zväčšenie dĺžky a hrúbky penisu.

Maca peruánska

Stimuluje rast a delenie buniek penisu, zvyšuje objem a kvalitu spermií, posilňuje steny ciev penisu, chráni pred urogenitálnymi infekciami, zabraňuje predčasnej ejakulácii, zvyšuje výdrž, aktivuje syntézu testosterónu, zvyšuje citlivosť, zvyšuje vnemy a predlžuje orgazmus.

L-arginín

Normalizuje prívod krvi v panvových orgánoch, stimuluje prietok krvi do penisu, zvyšuje aktivitu spermií, stimuluje libido, aktivuje syntézu testosterónu, predlžuje pohlavný styk, normalizuje ejakuláciu a predchádza poruchám potencie.

Užívanie a dávkovanie rhino gold gélu

Užívanie je veľmi jednoduché. Ako je spomenuté vyššie, je to gél na vonkajšie použitie. Taktiež majte na pamäti, že najlepšie efekty dosiahnete iba pravidelným užívaním. To znamená že gél môžete použiť ako lubrikant, ale aj keď nemáte pohlavný styk. Ideálne je používať rhino gold gel každý deň, minimálne 1x.

Návod :

  1. Naneste malé množstvo gélu na penis, a dobre rozotrite
  2. Nechajte poriadne vstrebať gél, neumývajte vodou ani neutierajte!

Aká je cena Rhino Gold Gel v lekárni, a na heuréke?

Kedže rhino gold gel sa predáva výlučne cez internet, nenájdete ho v klasickej lekárni ( pilulka.sk, dr.max a podobne). Taktiež ani na heuréke, kedže výrobca sa rozhodol predávať gél výlučne cez svoju internetovú stránku, aby zamedzil falzifikátom a zabezpečil nízku cenu. Cena sa líši v závislosti či aktuálne prebiehajú nejaké akcie alebo zľavy.

Špeciálne pre čitateľov renesance si výrobca pripravil -50% zľavu na prvú objednávku! Stačí kliknút na renesance.sk/rhino-gold-gel-50, a vyplniť objednávku

*Platí iba na prvú objednávku. Zľava sa nedá kombinovať, a je neprenosná. Platí iba pre prvých 20 zákazníkov, ktorý použíjú náš link

Objednávka, doprava a platba

Objednávka je veľmi jednoduchá. Kliknite na link vyššie aby ste získali -50% zľavu. Následne vyplňte meno a telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá pracovník / pracovníčka callcentra, a dokončí s Vami objednávku. Hovor trvá iba pár minút, a je veľmi diskrétny. V hovore iba uvediete Vašu dodaciu adresu, potvrdíte objednávku, prípadne sa môžete informovať o produkte.

rhino-gold-gel

Doprava

Štandardne poštou alebo kuriérom. Doručenie do 2 – 5 dní. Balíček je diskrétne zabalený, takže dopravca ani nikto nebude vedieť obsah balíčka

Platba

Zaplatiť môžete na dobierku, prípadne priamo cez internet.

Recenzie, komentáre, test, fórum Rhino Gold Gel

Dostávame sa k hlavnému bodu, a tým sú recenzie, fórum a názory na rhino gold gél. Pozrieme sa aké sú skúsenosti zákazníkov. Podeľte sa s namí o Vašu skúsenosť v komentároch.

rhino-gold-gel-recenzia test-rhino-gold-gel forum-rhino-gel

Rhino Gold Gel

39
9

Účinnosť

9.7/10

Bezpečnosť

10.0/10

Doručenie

8.5/10

Cena

7.9/10

Objednávka

8.7/10

6 názorov na “Rhino Gold Gél – Recenzie a skúsenosti Slovákov. Funguje?”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *