WellTone recenzia a skúsenosti. Cena v lekárni

Vysoký krvný tlak spôsobuje problémy väčšine populácií. Aj z toho dôvodu sa dnes budeme venovať produktu Welltone – ktorý rieši práve tento problém. Hypertenzia je zdravotný stav, ktorý sa týka abnormálneho zvýšenia krvného tlaku v tepnách. Ak sa hypertenzia nekontroluje, môže viesť k vážnym zdravotným problémom, ako sú ochorenia srdca, mŕtvica a zlyhanie obličiek.

Presná príčina hypertenzie ešte stále nie je úplne objasnená, ale predpokladá sa, že súvisí s faktormi, ako sú genetika, životný štýl a základné zdravotné ťažkosti. Bez ohľadu na príčinu je dôležité liečiť hypertenziu čo najskôr, aby sa znížilo riziko komplikácií. K dispozícii je mnoho rôznych možností liečby a ľudia s hypertenziou musia často užívať viacero liekov, aby mali svoj krvný tlak pod kontrolou.

Okrem liekov môžu pri zvládaní hypertenzie pomôcť aj zmeny životného štýlu, ako je zdravá strava, pravidelné cvičenie a zníženie stresu. Spoluprácou so zdravotníckym tímom môžu ľudia s hypertenziou vypracovať plán liečby, ktorý zodpovedá ich individuálnym potrebám a pomáha im žiť dlhý a zdravý život.

!! Pozor !! Špeciálna zľava pre našich čitateľov. Pre prvých 10 z Vás máme zľavu -50% na prvú objednávku. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie, a zľava je Vaša.

Oficiálna stránkawww.welltone.sk
Názov produktuWellTone
SkladovanieUchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 ° C. Uchovávajte mimo dosahu detí.
DopravaKuriér, pošta
Cena39€
PlatbaPlatba na dobierku, platba online kartou
DostupnosťNa sklade
Dostupnosť v lekárniNie je dostupný v lekárni
Recenzie89% pozitívne, 6% neutrálne, 5% negatívne

Welltone zloženie. Čo obsahuje?

Zloženie Welltone je čisto prírodné, takže sa nemusíte bať vedľajších účinkov alebo kontraindikácií. Kompletné zloženie je uvedené aj na obale + v príbalovom letáku produktu Welltone.

Hloh

Hloh je malý strom alebo ker, ktorý pochádza z Európy, Ázie a Severnej Ameriky. Hloh sa v medicíne používa už stáročia a moderná veda potvrdila, že má skutočne silné zdravotné účinky. Hloh obsahuje zlúčeniny, ktoré môžu pomôcť znížiť krvný tlak a bojovať proti hypertenzii. Okrem toho je hloh potravina bohatá na antioxidanty, ktoré môžu pomôcť chrániť pred srdcovými chorobami a inými chronickými ochoreniami.

Kyselina askorbová

Kyselina askorbová, známejšia ako vitamín C, je vo vode rozpustný vitamín, ktorý je nevyhnutný pre ľudské zdravie. Vitamín C sa podieľa na mnohých dôležitých procesoch v tele vrátane syntézy kolagénu, vstrebávania železa a udržiavania imunitných funkcií.

Vitamín C je tiež silný antioxidant, čo znamená, že pomáha chrániť bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. V posledných rokoch sa ukázalo, že vitamín C má množstvo potenciálnych zdravotných výhod vrátane schopnosti znižovať krvný tlak a bojovať proti hypertenzii.

Vitamín C pôsobí na zníženie krvného tlaku uvoľňovaním hladkých svalových buniek v stenách ciev. To umožňuje ľahší prietok krvi a zabraňuje škodlivým zápalom. Bolo tiež preukázané, že vitamín C znižuje hladinu LDL cholesterolu, čo je ďalší rizikový faktor hypertenzie.

L-Arginín

L-arginín je prírodná aminokyselina, ktorá má celý rad potenciálnych zdravotných výhod. Jedným z jej najznámejších účinkov je schopnosť zlepšovať prietok krvi a znižovať krvný tlak – čo je hlavný efekt welltone. L-arginín totiž pomáha rozširovať cievy, čo následne vedie k zvýšeniu prietoku krvi a zníženiu krvného tlaku.

Bolo tiež preukázané, že L-arginín zlepšuje zdravie srdca, znižuje zápal a posilňuje imunitu. V dôsledku toho sa často odporúča ako prírodná liečba hypertenzie a iných kardiovaskulárnych ochorení. Hoci je potrebný ďalší výskum na potvrdenie jeho účinnosti, L-arginín sa zdá byť sľubným prírodným liekom na vysoký krvný tlak a iné problémy súvisiace so srdcom.

Melissa

Melissa spevňuje steny ciev, Pomáha znižovať krvný tlak. Spôsobuje sedatívny a antiarytmický účinok. Je to antioxidant a podporuje obnovu buniek.

Vitamín B1

Vitamín B1, známy aj ako tiamín, je vo vode rozpustný vitamín, ktorý zohráva dôležitú úlohu v metabolizme. Telo potrebuje tiamín na premenu sacharidov na energiu a podieľa sa aj na funkcii nervov a syntéze DNA. Tiamín sa nachádza v rôznych potravinách vrátane bravčového mäsa, strukovín, orechov a celozrnných výrobkov. Je dostupný aj vo forme doplnkov stravy.

Vitamín B1 má mnoho potenciálnych zdravotných výhod. Môže napríklad pomáhať znižovať krvný tlak a bojovať proti hypertenzii. Okrem toho sa ukázalo, že vitamín B1 podporuje kognitívne funkcie a chráni pred Alzheimerovou chorobou. Nedostatok vitamínu B1 je zriedkavý, ale môže spôsobiť príznaky, ako sú únava, depresia a problémy s pamäťou. Dopĺňanie vitamínu B1 môže pomôcť týmto príznakom predchádzať alebo ich zmierniť.

Extrakt z koreňa valeriány

Koreň valeriány lekárskej je obľúbený rastlinný liek, ktorý sa už stáročia používa na liečbu rôznych zdravotných ťažkostí. V posledných rokoch si získal pozornosť pre svoj potenciál znižovať krvný tlak a bojovať proti hypertenzii. Štúdie naznačujú, že koreň valeriány lekárskej môže pomáhať uvoľňovať hladké svaly v stenách ciev, čo umožňuje ich rozšírenie a zlepšenie prietoku krvi.

Okrem toho sa zdá, že koreň valeriány znižuje stres a úzkosť, čo sú dva faktory, ktoré môžu prispievať k vysokému krvnému tlaku. Aj keď je potrebný ďalší výskum, aby sa tieto účinky potvrdili, koreň valeriány môže byť účinnou prírodnou liečbou hypertenzie.

Účinky a efekty WellTone

Hlavný efekt WellTone je zníženie krvného tlaku. Medzi ďaľšie efekty patrí :

  • Prirodzené normalizuje tlak
  • Obnovuje elasticitu ciev
  • Znižuje hladinu cholesterolu v krvi
  • Chráni pred infarktom a mozgovou príhodou

Výsledky sú individuálne, a líšia sa pri každom organizme.

Dávkovanie a užívanie

Používanie welltone je veľmi jednoduché. Detailný návod je dostupný taktiež na webovej stránke predajcu. Tiež ho nájdete v príbalovom letáku, alebo priamo na balení.

20 kvapiek rozpustite v 100 ml vody, užívajte pred jedlom 1-2x denne.

Časté otázky

Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Nie. Welltone nemá žiadne vedľajšie účinky, hlavne preto, že je čisto prírodného zloženia a pravidelne sa kontroluje. Rovnako nie je problém kombinovať ho s inými doplnkami výživy.

Ako objednať?

Ak chcete uskutočniť objednávku, kliknite na tlačidlo na tejto stránke, ktoré vás presmeruje priamo na oficiálnu webovú stránku predajcu. Potom vyplňte informácie (meno a telefónne číslo alebo adresa). Operátor vám zavolá za pár minút, a dokončí s vami objednávku. Informácie o produkte môžete získať aj počas telefonického hovoru.

Ako zaplatiť?

Platba sa uskutočňuje na dobierku alebo priamo cez internet. Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete.

Ako dlho trvá doručenie?

Priemerná doba dodania je 2 – 3 pracovné dni, v závislosti od zvoleného spôsobu prepravy. Presné informácie o dátume a čase doručenia dostanete po objednávke.

Záver

Pokryli sme všetky dôležité aspekty welltone. Je na vás, aby ste sa rozhodli urobiť niečo so súčasnou situáciou a vylepšiť svoj život tým, že získate toto revolučné riešenie prirodzenej úľavy od bolesti, ktoré poskytne nielen dlhodobé výhody, ale aj rýchle riešenie. Cena produktu je mnohonásobne nižšia, ako by mala byť, pretože chceme, aby malo prístup čo najviac ľudí, ktorí potrebujú pomoc pri zdravotných problémoch, bez finančných obmedzení alebo pochybností, ktoré im bránia v zdravom rozhodovaní. Urobte správne rozhodnutie ešte dnes a použite svoju objednávku tesne pred vypredaním zásob! Podeľte sa s nami o Vašu skúsenosť a recenzie v komentároch pod článkom.

!! Pozor !! Špeciálna zľava pre našich čitateľov. Pre prvých 10 z Vás máme zľavu -50% na prvú objednávku. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie, a zľava je Vaša.

3 názory na “WellTone recenzia a skúsenosti. Cena v lekárni”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *